توسط بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

نشست معرفت افزایی "نشانه های افول آمریکا " برگزار شد

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۵ کد : ۸۹۶ اخبار و گزارشات خبر تصویری
تعداد بازدید:۲۱۶
به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نشست معرفت افزایی "نشانه های افول آمریکا " برگزار شد.
نشست معرفت افزایی "نشانه های افول آمریکا " برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نشست معرفت افزایی "نشانه های افول آمریکا" با حضور دکتر فؤاد ایزدی دبیر کل مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه های جهان، دکتر سید محمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه، دکتر حسین نصیر زاده رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه و جمعی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

دکتر هاشمی در این جلسه با بیان اینکه نشست تخصصی نشانه های افول آمریکا اولین نشست از سلسله جلسات تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: این نشست ها با هدف معرفت افزایی توسط بسیج اساتید در دانشگاه برگزار می شود.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر لزوم اهمیت برگزاری کرسی های نظریه پردازی در واحد های دانشگاه، گفت: اساتید دانشگاه باید بتوانند با استدلال علمی و منطقی واقعیت ها و مسائل را در کلاس های درس تبیین کنند از این رو برگزاری این کرسی ها می تواند حائز اهمیت باشد.

دکتر فؤاد ایزدی دبیر کل مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها در ادامه با اشاره به تاسیس مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها، گفت: این مجمع توسط بسیج اساتید کشور و جمعی از نخبگان و اساتید دانشگاه ها تاسیس شده و کار اصلی این مجع، ایجاد شبکه ای بین المللی از اساتید مسلمان و غیر مسلمان همفکر برای هم افزایی علمی، آموزشی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی است.

دبیر کل مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها، با بیان اینکه قدرت منطقه ای ایران برای بسیاری از استادان دانشگاهی در تمامی نقاط دنیا و کشورهای اسلامی جذاب است، گفت: ایران تنها کشوری است که دارای قدرت است ولی با سیاست های آمریکا همسو نیست و در برابر آمریکا ایستاده است.از این رو مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها نیز می تواند مورد توجه این اساتید قرار گیرد و بین اساتید داخلی و خارجی تعامل برقرار کند.

وی در ادامه به ارائه گزارش مفصلی در خصوص نشانه های افول آمریکا با توجه به اسناد بین المللی پرداخت و گفت: در خصوص موضوع افول آمریکا اجماع نظر وجود دارد و بسیار جدی و گسترده به آن پرداخته شده است، البته افول به این معنی است که کشور آمریکا به تدریج به یک کشور معمولی تبدیل می شود.


نظر شما :