دکتر حسین نصیرزاده ازآغاز ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد در نیمسال اول۹۸-۹۷خبر داد

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۷ کد : ۷۴۷ خبر تصویری
تعداد بازدید:۶۹۵
ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد در نیمسال اول۹۸- ۹۷ از بیستم خرداد ماه آغاز و تا پانزدهم شهریور ادامه دارد.
دکتر حسین نصیرزاده ازآغاز ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد در نیمسال اول۹۸-۹۷خبر داد

حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از جمله اهداف اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است که دراین خصوص انتقال یا میهمانی این عزیزان به محل سکونت و زندگی خودشان (بومی) براساس ماده۶۲قانون خدمات رسانی به ایثارگران بعنوان یکی از اولویتها محسوب می‌شود.

وی افزود: هرچند انتقال محل تحصیل دانشجویان طی یک فرآیند خاصی صورت می‌پذیرد اما به لحاظ اهمیت حفظ انسجام خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، این امر در اولویت قرار دارد و به همین منظور سیاست بومی سازی این عزیزان در صدر برنامه‌های این دانشگاه قرار داشته و نقش مهمی نیز در تسهیل روند آموزش و تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر دارد.
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص زمان و شرایط نقل و انتقال نیمسال اول تحصیلی سال۹۷ گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌توانند از ۲۰خرداد۹۷ تا ۱۵تیر۹۷ برای ثبت درخواست انتقال یا میهمانی خود در نیمسال اول تحصیلی۹۸-۹۷ ، به سامانه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیwww.monada.iau.ir مراجعه و پس از مطالعه شیوه نامه نقل و انتقالات نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و از طریق همان سامانه نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند.

دستورالعمل نقل و انتقال و تغییر رشته/گرایش دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق سایت این اداره کل به نشانی www.esargaran.iau.ir قابل مشاهده است.
 


( ۲ )

نظر شما :