دیدار رئیس واحد تهران شرق و مسئولان ستاد امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهید مدافع حرم

۰۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۶ کد : ۷۳۹ اخبار و گزارشات خبر تصویری
تعداد بازدید:۴۶۹
رئیس دانشگاه آزاداسلامی به همراه هیآتی مرکب از مسئولان ستاد امور شاهد و ایثارگران واحد تهران شرق و رئیس بنیاد شهید و امور جانبازان شهرستان پاکدشت در سالروز آزاد سازی خرمشهر با خانواده شهید مهندس غدیر سرلک از شهدای مدافع حرم دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کرد.
دیدار رئیس واحد تهران شرق و مسئولان ستاد امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهید مدافع حرم

به گزارش دبیر ستاد امور شاهد و ایثارگران واحد تهران شرق، دکترسیف به همراه جمعی از مسئولان ستاد شاهد و ایثارگر و اعضای بسیج دانشجویی واحد  و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت درسالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهردر دیدار با خانواده شهید مدافع حرم مهندس غدیر سرلک از حماسه عشق و ایمان مدافعان حرم به خاندان رسالت و امامت و نقش خانواده معظم شهدا در ایجاد بستر لازم برای قهرمان پروری و جهاد فی سبیل الله و ایستادگی در مقابل ظلم و جور ظالمان تقدیر نمودند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق در این دیدارگفت: شهدای مدافع حرم به عنوان فاتحان قلبهای مشتاق مسلمانان و آزادی خواهان جهان مطرحند و به برکت خون شهیدان مدافع حرم بود که اکنون محور مقاومت هنوز پابرجا مانده است.

در این دیدارمسئول بسیج دانشجویی واحد تهران شرق در گفتگو با مادرشهید سرلک با اشاره به برخی از ویژگیهای اخلاقی شهید از جمله حسن خلق و روحیه ایثارگری، از خاطرات خود در جوارشهید بزرگوار در دوران تحصیل در واحد تهران شرق یاد نمود.

 


( ۱ )

نظر شما :