ثبت نام شرکت در کارگاه آموزشی آنلاین ویژه کارکنان و اساتید واحد تهران شرق

"ارزش ها و ویژگی های دفاع مقدس"
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۲ کد : ۱۴۱۴ اخبار و گزارشات خبر تصویری
تعداد بازدید:۲۰۰
بمناسبت چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس کارگاه آموزشی " ارزش ها و ویژگی های دفاع مقدس" ویژه کارکنان و اساتید واحد تهران شرق برگزار می گردد.
ثبت نام شرکت در کارگاه آموزشی آنلاین ویژه کارکنان و اساتید واحد تهران شرق

بنام خدا 

قابل توجه کارکنان خدوم و اساتید معظم واحد تهران شرق

با سلام و تحیات

تجاوز سراسری ارتش رژیم عراق از دریا، هوا و زمین به خاک جمهوری اسلامی ایران در 31 شهریور ماه 59 حادثه مهمی است که بررسی ابعاد آن اعم از شرایط حاکم بر ایران و عراق قبل از شروع جنگ و ریشه اختلافات و مناقشات تاریخی، علل و اهداف شروع جنگ، تشریع عملیاتهای بزرگ دوران دفاع مقدس، زمینه های صدور قطعنامه 598 و دلایل پذیرش آن از سوی ایران و دلایل ادامه جنگ و ورود به خاک عراق بعد از فتح خرمشهر برای نسل حاضر و آینده حائز اهمیت است. 

لذا به مناسبت چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس دفتر امور شاهد وایثارگران واحد با همکاری دفتر آموزشهای تخصصی - کاربردی و ضمن خدمت کارگاه آموزشی تحت عنوان " ارزش ها و ویژگی های دفاع مقدس" به شناسه 6007  بمدت 16 ساعت ویژه کارکنان و اساتید را در ایام هفته دفاع مقدس برگزار می کند. 

علاقمندان جهت  ثبت نام و ایجاد سطح دسترسی درسامانه وبسایت آموزشی آنلاین و شرکت در دوره فوق لطفا نام و نام خانوادگی و کد ملی خود را حداکثر تا تاریخ 30/06/1399  به شماره همراه 09194862454 پیامک نموده و یا از طریق نرم افزار و اتساپ به همین شماره ارسال نمایند.

شایان ذکر است به شرکت کنندگان در دوره گواهی آموزشی از سوی دفتر آموزشهای تخصصی و کاربردی ضمن خدمت ارائه می گردد.

دفتر امور شاهد و ایثارگران واحد تهران شرق


( ۲ )

نظر شما :